Süzme Çiçek Balı 450gr


  • 285,00TLArdahın’ın yüksek yaylarındaki çiçeklerinden, Kafkas arılarının meydana getirdiğini ballar oldukça özeldir. Yüksek oranda lif, doğal şeker bileşenlerinin yanı sıra çeşitli mineraller, vitaminler ve enzimler bulunur. Bu sebeple vücudun ihtiyaç duyduğu besin öğeleri sunarken, lezzetli de bir yiyecektir.

Kafkaseli güvencesi ile süzme çiçek ballarımıza sofralarınızda yer açın, çünkü böyle bir kaliteyi ve lezzeti ilk kez tadacaksınız, vazgeçemeyeceksiniz.

Süzme çiçek ballarımızın size ulaşana kadar ki serüvenini kısaca anlatalım, sizde bu doğallığı tatmadan, farkına varın.

Öncelikle el değmemiş yüksek yaylalardaki kovanlarımızdan bal hasadımızı yaparız, Kafkas arı ırkı tarafından emekle üretilen ballar süzme işleminden geçirilir ve üretim tesislerimize gelir, ballarımız gerekli analiz ve ölçümlerden geçirilir, değerlendirilir. Ve analizler sonucundan, hijyenik bir şekilde ballarımız ambalajlanır.

Süzme çiçek balı, belli bir süre içerisinde kristalize olup ham halini alır bunun sebebi şeker veya katkısı olması değil, içerisindeki yoğun polendir. Polen donmaya sebep olmaktadır. Ham halinde tüketim olabileceği gibi bu şekilde tüketemeyenler 40 derecelik su içerisine balı bir kap ile koyarak eritip tüketebilir.

Ay Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim 285,00TL

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.